Skip to content Skip to footer
Hakkımızda

Birkil Kimdir?

Birkil, kurucu ortağının bilişim sektöründe geçirdiği 20 seneyi aşkın tecrübelerinin ışığında Teknoloji, Savunma ve Enerji sektörlerinde kaliteyi sürekli olarak üst seviyede tutan bir üretim, çözüm ve hizmet anlayışı ile 2021 yılında Ankara’da kurulmuştur.

Birkil uçtan uca yenilikçi çözümler üreten, kalıcı müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmayı hedefleyen bir ekipten oluşmakta ve tecrübeli ekibi ile ürün yelpazesini her daim genişletmektedir. Çalıştığı üreticilere ait tüm sertifikaları tamamlayan Birkil, her geçen gün kendini daha da geliştirerek ilerlemektedir. Yaptığı işler ile daima ön planda olmayı başarmış müşterilerinin memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan Birkil, gelişen son teknolojileri daima takip ederek, onların ihtiyaçlarını en güvenilir şekilde, en uygun şartlar ve en güncel teknoloji ile sunmayı amaçlamıştır. Sunduğu her çözümde alanında en uzman çalışanları ile hizmet veren Birkil dünya bilişim teknolojilerinin önde gelen firmaları ile iş ortaklığını en etkili şekilde sürdürmeyi ilke edinmiştir.

Her ne kadar, bu işin zorluklarının ve sorumluluklarının diğer işlere oranla çok daha fazla olduğunu bilsek de bu yükü sırtımıza almaktan hiç çekinmiyor, aksine can atıyoruz. Müşterilerimize, bilişim, savunma ve enerji alanlarında en doğru danışmanlık ve hizmet vermeyi asli görevimiz olarak belirleyip, yolculuğumuzu gelişen teknolojileri yakından takip ederek her daim devam ettirmek istiyoruz. Birkil’in kısa süre içinde Türkiye’de, uzun vadede ise uluslararası platformda yayılması için son gücümüzle çalışacağız.

Birkil'i saygı ve sevgi ile kurduk,

hizmet dönemimiz boyunca da bu esasları

daima devam ettireceğiz.

Murat Pamuk

Yönetim Kurulu Başkanı

Bizimle iletişime geçin!

Birkil'in deneyimli ekibi, size yardımcı olabilmek için her an hazırda olacak.

Merkez Ofis

Kızılırmak Mh. 1445 Sk.
No: 2/1/113
The Paragon Tower - Kat: 23
PK: 06520 - Çankaya/Ankara

AR-GE Ofis

Ostim OSB Mah.
Cevat Dündar Cad.
No: 1/2/20
Yenimahalle / Ankara

Telefon / Fax

+90 312 258 6329
+90 312 284 4163

E-Mail

info@birkil.com

Birkil, 2020. Tüm hakları saklıdır.